Verze EverStepu

EverStep existuje v následujících verzích:

EverStep Web

Základní verze EverStepu, kterou lze stáhnout z těchto stránek. Byla dělaná jako základ, který lze dále rozšiřit, proto obsahuje jenom 9 základních skladeb. Skladby si pak lze snadno stáhnout z internetu (EverStep je kompatibilní s formáty StepManie a Dance With Intensity), přesně ty, které hráč chce. Kromě toho také nenajdete v základní verzi videa na pozadí (dají se stáhnout samostatně), jinak se však jedná o zcela plnohodnotnou verzi EverStepu, která obsahuje všechny funkce, co ostatní verze.

EverStep DVD

Druhou verzí EverStepu, která existuje je DVD verze. Narozdíl od web verze obsahuje cca 200 základní songů, především od Family Farce, dále pak renderovaná videa. Jako další bonusy na DVD lze najít demoverzi hry In The Groove, nebo hru StepMania 3.9 (bohužel bez hudby) a další zajímavé věci. Verzi DVD lze získat jednak zakoupením podložky, ke které se EverStep DVD dodává, jednak na akcích Czech DDR a připravujeme i další možnosti.

EverStep MultiPlayer

Multiplayer verze je poslední verze, která je aktuálně ve vývoji. Ačkoliv podporu až osmi podložek najednou, má EverStep ve svém základu, čím dál více se ukazuje nutnost mít Multiplayer verzi separovanou a zaměřit se více na vylepšení možností, které Multiplayer nabízí. Jako první velká změna je možnost připojit až 16 podložek najednou a můžete se rozhodně těšit i na další. MP funkce multiplayeru však v klasické verzi zůstanou i po vydaní EverStepu MP.
 

Flash News

Máme nový web, yeah! Nově tu najdete návody, více informací a vůbec všechno. Včetně možnosti stáhnout nejnovější verzi EverStepu Web.

Partneři
Reklama