EverStep 2.1 Beta 1

12. Záři 2010 by NX-306

Beta verze EverStepu 2.1 je nyní dostupná na stažení z download sekce webu. Pokud najdete bug, nebo máte nějakou připomínku co by se dalo zlepšit můžete napsat na email info@everstep.cz.

Colours of Ostrava

19. Července 2010 by NX-306

Na hudebním festivalu Colours of Ostrava bylo také možné si zahrát na tanečních podložkách v rámci akce Tanec pro život, a navíc tím přispět na dobrou věc. Ve stanu Arcelor Mittal Ostrava bylo možné se zahrát speciální verzi programu EverStep 2.1 na 4 tanečních podložkách Impact Arcade. Úprava spočívala také v tom, že hra na konci skladby neudělila hráči známku, ale ohodnotila výkon v penězích. Tyto peníze se pak po celou dobu trvání akce sčítali a na konci bylo již na počítadle 153 764 Kč. Tuto částku po skončení akce věnovala společnost Arcelor Mittal Ostrava krevnímu centru na nákup nových křesel pro dárce krve.

EverStep 2.1 Alpha 1

5. Června 2010 by NX-306

První testovací verze EverStepu 2.1 je nyní dostupná na stažení z download sekce webu. Primární změnou oproti 2.0 je přidání nového módu Nonstop, ve kterém je možné hrát několik skladeb najednou. Nonstop mód je dostupný jak v klasické hře tak v multiplayeru. Dále bylo opraveno několik dalších chyb.

Jedná se o testovací verzi, ve které se stále vyskytuej řada chyb (především Nonstop mód je stále ve vývoji), primárním cílem testovaní je zjistit stabilitu programu a dále návrhy na vylepšení současných funkcí.

 

Flash News

Máme nový web, yeah! Nově tu najdete návody, více informací a vůbec všechno. Včetně možnosti stáhnout nejnovější verzi EverStepu Web.

Partneři
Reklama