Konfigurace Taneční podložky

V tomto návodu se dozvíte jak nakonfigurovat taneční podložku pro použití s hrou EverStep.

Tip: EverStep umí většinu tanečních podložek nakonfigurovat automaticky a provede tak již při prvním spuštění. Pokud máte podložku, kterou EverStep umí nakonfigurovat z nějakého důvodu jí potřebujete nakonfigurovat znovu, není nutné jít přes tento postup. Stačí zapnout EverStep a za běhu hry podložku odpojit a znovu připojit. Konfigurace se načte sama.

K možnosti nastavení podložky se dostanete přes hlavní nabídku, zde zvolíte Nastavení (Options), zde pak Nastavení taneční podložky (Setup Dance Pad). Objeví se vám tato obrazovka:Obrazovka vypadá jako tabulka – vlevo je nastavení pro hráče 1, vpravo pro hráče 2. První 2 sloupce jsou pro nastavení tlačítek na podložce, třetí pak pro nastavení klávesnice. V tabulce se pohybujeme pomocí šipek. Které tlačítko je který řádek nám řekne střední sloupec. Tedy první řádek je šipka Nahoru, druhý dolu a tak dále. Najdeme na pole, které chceme nastavit (běžně první sloupec). Pak stiskneme klávesu Enter a pole zčervená. Poté stiskneme tlačíko na podložce, které chceme danému tlačítku přiřadit. Výsledek by měl vypadat takto:Pak tento proces opakujeme pro každé tlačítko, až to vypadá následovně:

Nyní je čas podložku vyzkoušet, zda-li reaguje správně. Klávesou Esc nebo volbou exit se dostaneme opět do nabídky nastavení a zde zvolíme test taneční podložky (Test Dance Pad). Nyní na obrazovce vidíte dvě taneční podložky, pole na které se na podložce postavíte by se mělo rozsvítit.
 

Flash News

Máme nový web, yeah! Nově tu najdete návody, více informací a vůbec všechno. Včetně možnosti stáhnout nejnovější verzi EverStepu Web.

Partneři
Reklama